Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 6455

Fotoksiążka ślubna

foto książka ślubna

 

Fotoksiążka ślubna jak sama nazwa wskazuje zamawiana jest z okazji ślubu a ślub to wyjątkowa okazja w życiu. Warto więc wziąć pod uwagę, że:

  • jakość zdjęć w fotoksiążce jest słabsza niż w fotoalbumach
  • nie można jej rozłożyć na płasko a zdjęcia nie powinny być umieszczane pomiędzy dwoma stronami
  • kartki fotoksiążki pomimo, że są drukowane na grubym papierze nie są tak sztywne jak w fotoalbumach

 

Tak więc warto rozważyć zamówienie fotoalbumu ślubnego


jeżeli Cię stać na wydatek kilkuset złotych i zależy Ci na bardzo eleganckim wyglądzie fotoalbumu zobacz tą ofertę > eleganckie albumy ślubne

 

fotoksiążki ślubne

 

 

 

 

 

 

 Naszym zdaniem, fotoksiążka ślubna stanowi doskonałe uzupełnienie fotoalbumu lub albumu fotograficznego z wklejonymi zdjęciami. Może mieć charakter reportażu prezentując przebieg uroczystości, gości obecnych w kościele lub urzedzie stanu cywilnego, przebieg wesela i jego uczestników. taka forma fotoksiążki będzie szczególnie doceniona po wielu latach gdy wizerunek wielu osób trochę się zmieni, gdy niektórych osób już nie będzie wśród żywych itd.
W takim przypadku nastawić się na większą ilość zdjęć niż na elegancki jej charakter.

W wielu firmach rzeczy czy usługi zamawiane z okazji ślubu kosztują 2-3 razy
więcej niż gdyby były zamaawiane z innej okazji np. wiązanki kwiatów, fryzury, torty itd.

U nas fotoksiążka z okazji ślubu kosztuje tyle samo co z każdej innej okazji. Nie korzystamy z okazji i nie drenujemy kieszeni nowożeńców.

 

Gdzie można zamówić atrakcyjną fotoksiążkę ślubną ?

 

  - -  fotoksiążka ślubna  - -

 

w ofercie tej możesz zamówić fotoksiążkę ślubną wraz opracowaniem jej projektu. W przypadku zamówienia fotoksiązki łącznie z projektem  otrzymasz projekt do weryfikacji i akceptacji. Masz więc wpływ na wygląd swojej fotoksiążki.

 

Jeśli wolisz jednak samodzielnie przygotować projekt i trochę mniej zapłacić to skorzystaj z darmowego programu do projektowania fotoksiążek > tutaj dostępny jest program

 

fotoksiążka ślubna